Модульные котельные
АРГУС-СЕРВИС
Котельные модульные Документация Статьи Галерея Заказ Транспортировка О нас
Киев: (044) 362-15-30, (067) 538-63-00
Черкассы: (0472) 65-95-77
 Статья детально

«АРГУС-СЕРВІС» - регіональний переможець та фіналіст загальнодержавного рівня конкурса «100 кращих товарів України"


Статья из раздела: Статьи про оборудование: АРГУС-СЕРВИС - модульные котельные


Сучасне житло, будь-який комунальний чи бізнесовий об'єкт осінньо-зимової пори без опалення уявити просто неможливо. Та споживачі часом нарікають на централізоване опалення. Який же вихід пропонують сучасні технології?

Від малого до великого
Одним, зі шляхів покращення якості цієї послуги та ще й відчутної економії є встановлення сучасних модульних котелень. І ходити по досвід далеко не доведеться: у Черкасах більше десяти років успішно працює приватне підприємство «Аргус-Сервіс», яке налагодило виробництво саме такої, дуже потрібної в наш час продукції. Фахівці підприємства вже встановили 35 модульних котелень у 14 областях України. Цифри статистики та відгуки клієнтів свідчать, що на Черкащині немає і рівних «Аргус-Сервісу», та й на рівні держави підприємство - серед лідерів. Адже в 2009 році підприємство стало переможцем всеукраїнського конкурсу якості товарів, робіт та послуг «100 кращих товарів України» на регіональному рівні і фіналістом на загальнодержавному рівні.

 Аргус Сервис 100 лучших товаров Украины - Кубок  Аргус Сервис 100 лучших товаров Украины - ДипломКубок та диплом «Аргус-Сервіс» - регіонального переможця всеукраїнського конкурсу якості товарів, робіт та послуг «100 кращих товарів України»Медаль підприємства
Сторінка в каталозі
Медаль та сторінка в каталозі "Всеукраїнський конкурс якості продукції" підприємства "Аргус - Сервіс" - всеукраїнського фіналіста конкурсу якості товарів, робіт та послуг «100 кращих товарів України»

- Починали ми з малого, - розповідає генеральний директор приватного підприємства «Аргус-Сервіс» Сергій Каміліянович Сагдієв. -Установлювали водонагрівальні прилади в квартирах, будинках черкащан. Потім виконували більші замовлення - обслуговували дитячі садки, інші комунальні об'єкти. У 2004 році придбали виробничі площі й уже за рік зібрали першу модульну котельню.
Звичайно, паралельно з цим велася й робота з розробки технічних умов на виробництво модульних котелень та їх сертифікації у державній системі «УкрСЕПРО». Отримавши сертифікат, працівники у стислі терміни зуміли налагодити серійний випуск продукції та, завдяки якості, якнайкраще зарекомендували себе на вітчизняному ринку.
Особливість підприємства в тому, що воно виготовляє котельні на базі опалювальних котлів різних торгових марок, як вітчизняних, так і закордонних. До того ж тут постійно розширюють та вдосконалюють модельний ряд своєї продукції.
І гріє, й економить
Модульна котельня, як пояснюють фахівці, - це унікальний енергоефективний продукт, який вирішує питання теплозабезпечення та гарячого водопостачання з максимальною ефективністю при мінімальних затратах фінансів та енергоресурсів. По суті це транспортабельна міні-котельня, яка в змозі обігріти будь-яке приміщення (виготовляється з потужністю від 100 кВт до 3,5 МВт). Порівняно зі стандартними, модульна котельня має ряд переваг, ось лише деякі з них:
  • вона повністю готова до швидкого монтажу та підключення до системи опалення та інших комунікацій;
  • відсутні затрати на капітальне будівництво приміщення котельні;
  • спрощує та здешевлює проектні та погоджувальні роботи (завдяки наявності сертифіката відповідності);
  • має малу вагу, що дає змогу розміщувати її на даху будівель;
  • не потребує постійної присутності обслуговуючого персоналу
На черзі виробництво електричних модульних котелень та котелень на рідкому, твердому та інших видах палива. За словами генерального директора, сьогодні дуже актуальним для України є виробництво котелень, що працюють на відходах деревообробної промисловості - так званих трісках. Такий напрямок розвитку енергозабезпечувальних потужностей підтримує і Уряд, і Президент.
-Після переробки «ділової» деревини залишається близько 20 відсотків відходів, - продовжує Сергій Каміліянович. - Але ж ми можемо спалювати ці відходи з користю, опалюючи приміщення, підігріваючи воду! Цікаво, що споживачі теж стежать за різними новаціями у цій сфері, й ми вже маємо кілька замовлень саме на такі котельні. До речі, котли, якими ми можемо комплектувати, - теж унікальні. Це новинка від литовських постачальників: тверде паливо в них горить не знизу вгору, а завдяки нагнітанню повітря, - навпаки. Саме тому й досягається значна тривалість роботи котла на одній порції палива - до 5 діб! До речі, до відома черкащан: тріски (рос.-щепа) у процесі спалювання в котельні виділяють у повітря рівно стільки оксиду вуглецю, скільки поглинули в процесі свого колишнього деревного життя, і рівно стільки, скільки б виділили, якби просто згнили. Таким чином, ці котельні абсолютно екологічні.
Надійна опора
На підприємстві Сергію Каміліяновичу допомагають двоє синів - Максим Сергійович (обіймає посаду технічного директора) та Артем Сергійович (комерційний директор). - Причини успішної діяльності нашого підприємства - у наполегливій праці всієї сім'ї та однодумців, - розповідає Сергій Сагдієв. - Ціную вклад у розвиток «Аргус-Сервісу» досвідченого інженера Олексія Матюшкіна, таких працівників як Тетяна Калашник, Оксана Дудник та ще багатьох. Навіть у важкі для промисловості часи наша команда знайшла можливість утриматись та налагодити випуск нової продукції. Що ж до поради споживачам, хочу наголосити: світ не стоїть на місці. З'являються нові технології, мета яких - покращувати побут, а разом з тим берегти природу та заощаджувати кошти. Такі технології вже є й на вітчизняному ринку, тож змінюйте власне життя на краще!

Журналіст Роман Кирей
("Фіналісти загальнодержавного рівня", Газета "Молодь Черкащини", №46 (4984), 11.11.2009)

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: АРГУС-СЕРВИС - модульные котельные
 · «АРГУС-СЕРВІС» - регіональний переможець та фіналіст загальнодержавного рівня конкурса «100 кращих товарів України"
 · "Переваги МОДУЛЬНИХ КОТЕЛЕНЬ "АРГУС" перед аналогами міні-котелень в Україні" (укр.)
 · "Преимущества МОДУЛЬНЫХ КОТЕЛЬНЫХ «АРГУС» перед аналогами мини-котельных в Украине" (рус.)
 · "Технічний паспорт на Модульний Теплогенератор на 200кВт з котлами Protherm" ("Аргус-Сервіс")
 · "Модульні котельні ефективно вирішать ваші питання теплопостачання" (компанія "Аргус-Сервіc")

 Контакты
КИЕВ
(044) 362-15-30
(067) 538-63-00 Viber, Telegram 

ЧЕРКАССЫ
(0472) 65-95-77
(067) 538-63-00 Viber, Telegram 

E-mail: info@teplo.com

доставка по Украине.

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ


Подписывайтесь на наши каналы, следите за новостями, получайте свежую информацию об акциях и скидках.

 Каталог котельных
· Котельные газовые блочно-модульные ТМ 180-1500 кВт на котлах THERMONA Therm TRIO 90
· Котельные газовые блочно-модульные ТМ 200-1000 кВт на котлах PROTHERM 120 SOO
· Котельные газовые блочно-модульные ТМ 1300-2440 кВт
· Котельные газовые блочно-модульные ТМ 200-400 кВт на котлах HOTWELL SMART S
· Подготовка воды химическая (химводоподготовка) АРГУС-СЕРВИС (ХВП)

 Торговые марки
Все торговые марки

АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
PROTHERM - газовые и электрические котлы, бойлеры
VIESSMANN - газовые котлы...
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции

 Партнеры предлагают


ТеплоВики
энциклопедия
отопления


Котельные модульные | Документация | Статьи | Галерея | Доставка | Ссылки | Новости | О нас
Авторское право ТеплоКом © 2004-2021. Все права защищены.
Разработка ® Denis A. Cherkasov